A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ennys - Kthehu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2009

2009-09-12T23:03:47

Reptura 1

Shpesh her m`pikon loti..kur kujtimet i kujtoj
cdo dit e me teper..jom ka vajtoj
kjo dhimbje..plag n`zemer po me len..
kthehu o shpirt..se pa ty zemra spo flen
kthehu te un..se un per ty krejt i boj
kthehu te un..se un pa ty sdi si sjetoj
i zhytur n`kujtime..rrob i lotit jom bo
syt mu kan qerru..pa ty drit mo spo sho
pse s`kthehesh te un..pse me tjetrin po vazhdon
ala jom i njejtii..qaj Enisii ala ty t`don
mundona me t`harru..po krejt osht e kot
zemra jem ty t`don..nuk t`harron dott
per ty jom tu vujt..e per ty jom tu vajtu
jo jo shpirti im..pa ty smuj me jetuu
un deri n`fund tjetes..per ty do luftoj
sa t`jem gjall..prej dores s`dot l`shoj

reff. 2x
Pse m`le n`vetmi..pse as shpejt ti shkove
pse pa m`tregu..shkove dhe m`lendove
un te deshta..dhe gjithmon do te dua
ti je yll..qe shendrit cdo nat per mua


Rappturaa 2

ska mo drit..ska mo nat per mu
st`kom mo afer..me t`tregu sa te dua
ti shkove shpejt...e m`le plag ne shpirt
plagen qe ma le..kur sdo t`sho mo kur drit
ti je yll per mu..qe naten ma ben drit..
un smuj pa ty..dhe gjithmon ka me t`prit
a thu ku gabova un..ku kom deshtuu
po ti me trathtin qe e bere..e prune vet mu larguu
ti shkove me tjetrin..e mu m`le te shkret
e harrove t`kalumen..qe tash mu po me vret
dhimbja osht e madhe...smuj me perballu
smuj me t`kshyr n`sy..smuj me ty afruu
jeten qe ma shkatrrove..si onder po m`duket
i hutum n`rrug kur dal..qa kom..m`vesin krejt shoket
po prap vazhdoj..vazhdoj tu mendu per tyy
ti je gjithqka per mu..qe smuj pa ata syy

reff 4x

Pse m`le n`vetmi..pse as shpejt ti shkove
pse pa m`tregu..shkove dhe m`lendove
un te deshta..dhe gjithmon do te dua
ti je yll..qe shendrit cdo nat per mua


Ky tekst u dërgua nga EnisKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018