A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enver Batllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Podujevë 
BIOGRAFIA: Enver Batllava është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 11 Tetor 2018, Enver Batllava & Riza Selimi publikojnë videoklipin "Oda E Vjeter Ku Na Mbet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Zani I Ambel, Zani I Beqes

Ku Jane Trimat?

Moj Kosove Me Male E Gurra


» Dërgo Një Këngë »

Oda E Vjeter Ku Na Mbet


Artistë Të Ngjashëm:

Beqir Gashi

Feriz Krasniqi

Halil Cërvadiku

Ibish Broja

Gëzim Ahmetaj

Daut Zenku

Mhill Çuni

Dervish Dervishi

Isa Veliu

Agim Baftjari


Tags: Enver Batllava

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018