A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Enver Batllava & Nazmi Gerdovci - Ku Jane Trimat?

Enver Batllava - Moj Kosove Me Male E Gurra

Enver Batllava & Riza Selimi - Zani I Ambel, Zani I Beqes

Enver Batllava & Brahim Ajeti - Meli Meli Pse M'tradhtove (2018)

Shiko Më shumë »

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019