A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enxhi Delia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Enxhi Delia është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Dhjetor 1994, Enxhi Delia merr pjesë në Festivali i 33-të në RTSH me këngën "Një Tjetër S'do Të Këndojë Natali"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Almeda Luca

Elona

Emma (Emanuela Manaj)

Venera Visoka

Kristine Elezaj

Kristela Gjoka

Donjeta Krasniqi

Blerina Osaj

Jona Koleci

Liridona Sinani (Dona)


Tags: Enxhi Delia, Engjëllushe Delia

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018