A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Era Istrefi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1163
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Era Istrefi është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Era Istrefi eshte nje vajze e thjesht nga Prishtina, e cila u rrit dhe u shkollua ne kete qytet. Era qe e vogel njihet si nje vajze ndryshe nga te tjerat dhe shpesh here ka folur edhe per tipin e saj te mbyllur. Ajo u bë e njohur për publikun me këngën e saj debutuese "Mani per Money" në vitin 2013, duke marrë mjaft kritika pozitive. Në janar 2016, Era Istrefi fitoi një vëmendje të madhe ndërkombëtare me këngën "Bonbon", duke u krahasuar edhe me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Motra e

Nora Istrefit

E bija e

Syzana Tahirsylaj

Kunata e

Robert Berishës

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Dhurata Ahmetaj

Adelina Berisha

Kida

Klea Huta

Dua Lipa

Eni Koçi

Beatrix Ramosaj

Elhaida Dani

Kejsi Tola


Tags: Era Istrefi, Era, Nora Istrefi

Era Istrefi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018