A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Era Istrefi, Debutimi Me “Mani Për Money”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15
[20-09-2013]
Këngëtarja e re, Era Istrefi, ka debutuar në skenën e muzikës shqiptare me këngën e parë me videoklip të titulluar “Mani për money”.
Ditë më parë ekskluzivisht raportuam për debutimin e bukuroshes bjonde në skenën e muzikës shqiptare, i cili erdhi ashtu si e paralajmëruam si një erë e stuhishme.

Bukurinë e Erës dhe vizualitetin në përshtatshmëri me këngën më së miri e nxori top produksioni, Entermedia, teksa këngën e ka punuar Flori Mumajesi.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet këngëtarja dhe kështu kompletohet me sukses debutimi i këngëtares, e cila pa kurrfarë dyshimi se ka potencial që të sjellë një erë të re në muzikën shqiptare, e që mund të shndërrohet në uragan.
 (Telegrafi)

      Era Istrefi - Mani Për Money [Teksti dhe Klipi]