A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Era Istrefi - Shume Pis  (Feat. Ledri Vula)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  1197

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2015

2015-07-04T23:04:41

Featuring

Ledri Vula

Muzika:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Muzika:

Stash

Teksti:

BimBimma

Teksti:

Era Istrefi

Teksti:

Ledri Vula

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Top Music Awards 2016

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015
[ERA:]
REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

Oh my
Krejt po vesin kush o qaj
Tip fly big time
I dont mind
I foli me dore t'majt edhe hajt
Se une nuk e du nese aj don per 1 nat jo
Im not that kind, jo
Nese don me kon e jotja
Maspari be mine
Dont be outta time
An eye for an eye
Mos m'ec n'ajr
Thu qe ski kufi, ti testoj deri n'sky
Ski me mujt me duru kshtuqe
Bye bye bye bye.

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëzit ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

[Ledri:]
Hajde rreziko, Mos analizo
Mos e qit gjuhen edhe syte mos i rrotullo
Kjo vajza po don me dal problemi 101
Yes I'm a bastard
Edhe ti pak nasty
Kur jena me njoni tjetrin
Dyt dokem fantastic
Se jena real e jo plastic
Nese jo sot, neser ka me ndodh thats it
Yea, hajde pak ma knej
Se qa je tu hup nuk ki ide
Aha, se njo si une sun e gjenë
Mos m'shti me t'njek se vet metë

[Era:]
Really really really ti po thu je ma i miri?
Gabimin e pare e bone
Kape nisja prej fillimit
Prit prit pak ki me prit prit gat
Sjom si derë qe ka me tu qel
Rrak tak tak tak

Njekëm ti njekëm
ti hajde prekëm ti prekëm
Diqka ti vetëm veq vetëm
Tu mos fol dekëm na dekëm

Pse pe kthen kryt
dej parëzit ke tu mi lshu syte
Pse pe kthen kryt dej parëz ke tu mi ngul syte

REF. 2x:
Me love the way you playin this
Je shume i mire, po je shume pis
Kur m'ngreh ti mu I cant resist
But Imma forget that you ever existed

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Dirty, dirty, dirty
I'm always down for my baby
Down down for my baby like

Love me, love me, love me, uh baby
Touch me, touch me, touch me
Love me, love me, love me
I'm always down for my baby
Like down for my baby like


Ky tekst u dërgua nga aldina   libertta2   blertaa1   Elsa_TahiriKartolina (2)

2018-09-14 09:37:01
Yea, hajde pak ma knej
Se qa je tu hup nuk ki ide
Aha, se njo si une sun e gjenë
Mos m'shti me t'njek se vet metë
U krijua nga albulena berisha 2018-08-03 18:46:55
Me love the way
you playin' this.
Je shumë i mirë,
po je shumë pis.

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018