A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Era Rusi - Iken Dhe Vjen


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2009

2009-10-15T20:50:16

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer '09"

Pjesëmarrëse në

Netët e Klipit Shqiptar 9


E kur zgjohem ne netet pa hene
Harrohem mbi buzet e tij
I heshtur me thua
Une frym marre nga ti

E ti zgjohesh ne diellin pa re
Harohesh, largohesh nga une
Buzeqeshjen me thua
Nuk duhet me shumeee

I wanna take you up!
I wanna make it all the time!
Just another day
Hold me tight and make me fly!
(I feel gooD
i feel you by my side 2x) 2x

E ti zgjohesh ne diellin pa re
Harohesh, largohesh nga une
Buzeqeshjen me thua
Nuk duhet me shumeee

E une zgjohem ne netet pa hene
Harrohem mbi buzet e tij
I heshtur me thua
Une frym marre nga ti

I wanna take you up!
I wanna make it all the time!
Just another day
Hold me tight and make me fly!
(I feel gooD
i feel you by my side 2x) 2x

And i feel it from your thought
Me thua baby one more time
Ne trupin tende ndjej
Me shkruaj baby you'll be mine


Ky tekst u dërgua nga QueeN Olga
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018