A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Era Rusi - Nale


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/03/2017

2017-03-10T20:48:27

Muzika:

Kledi Bahiti

Teksti:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Produksioni:

Pro Video


I wanna dance cause its friday night
Ne venin e njejt une kthehem prap
Sa me kujton ky ven
Sa mke lon pa men
Ti me ke lon pa men
Just say you love me

Nale , nale
Kohen nale
Jenana jenana jena jena
Jenana jenana jena jena

I wanna cause its friday night
I jemi je une e jotja jam
Sa me kujton ky ven
Sa mke lon pa men
Ti me ke lon pa men
Just say you love me

Nale , nale
Kohen nale
Jenana jenana jena jena
Jenana jenana jena jena

Kartolina (1)

2017-12-22 08:10:36
Nale , nale
Kohen nale
Jenana jenana jena jena
Jenana jenana jena jena

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019