A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eranda Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  103
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Eranda Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Eranda eshte motra e kengetares Irma Libohova. Eranda ka filluar te kendoje qe nga mosha 14 vjeçare dhe ka nje karriere prej 20 e ca vitesh ne muzike. Eshte nje kengetare shume e kendshme, shume miqesore dhe ka nje paraqitje interesante. Ajo bashkarisht me motren e saj Irmen kane bere shume duete dhe dueti motrat Libohova mori pjese ne shume festaivale dhe u bene shume te njohura per publikun. I do shume kafshet andaj ka nje qenush me emrin Tekil...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Motra e

Irma Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Beqare Jam Betu

Harrakate

Arvanitase


» Dërgo Një Këngë »

Pres Të Më Thërrmosh
Te Ndjej (Vetem Nuk Jam)
Pa Mua
Prinderit
T'kam Tregu
Me Nga Mu


Artistë Të Ngjashëm:

Eli Fara

Anita Bitri

Parashqevi Simaku

Merita Halili

Zaimina Vasjari

Rozana Radi

Fitnete Rexha

Ryva Kajtazi

Rona Nishliu

Violeta Kukaj Retkoceri


Tags: Eranda Libohova, Motrat Libohova

Eranda Libohova në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018