A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erduan Hiseni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Erduan Hiseni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 19 Prill 2014, Erduan Hiseni publikon videoklipin "O Zot Une Jam I Varfur". Më datë 27 Qershor 2015, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Lamtumirë Kosovë". Më datë 11 Maj 2016, Erduan Hiseni publikon videoklipin "Dera Xhamis". Muzika e këngës u punua nga Erduan Hiseni, Florim Buzolli, teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 6 Prill 2018, Erduan Hiseni & Ismet Shabani publikojnë videoklipin "Ti A Je Pishman". Muzika e këngës u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kidda

Florian Krasniqi

Reexhi

Dardan

Meggi

Lok Komoni

Arif Dushaj

Mirsad Doçi

Lul Vushtria

Granit Llugaliu


Tags: Erduan Hiseni

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018