A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ergys Hyka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.4 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Ergys Hyka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 16 Dhjetor 2009, Ergys Hyka publikon videoklipin "Ku Bien Keto Daulle". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 19 Tetor 2011, Ergys Hyka publikon videoklipin "Mos Bej Si E Vogel". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Në Nëntor 2013, Ergys Hyka merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Beqarise I Erdhi Fundi". Më datë 9 Tetor 2014, Ergys Hyka publikon videoklipin "Leri Ato Naze". Më datë 28 Korrik 2015, Luziana p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gramoz Tomorri

Sokol Fejza

Nimet Sulkaj

Emiljano Dhe Grupi

Behar Spahiu

Ylli Alushaj

Refat Sulejmani

Shpetim Selami

Kastriot Adushi

Ledio Arapaj


Tags: Ergys Hyka

Krijo Një Kartolinë