A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eriola Çuka Gusho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Eriola Çuka Gusho është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 30 Prill 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Me Ke çmendur Moj Korçare". Më datë 12 Dhjetor 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Kolazh Jugu". Më datë 11 Tetor 2017, Eriola Gusho publikon videoklipin "Zjarrin Ta Shuaj". Teksti u shkrua nga Arben Duka. Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Më datë 6 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Tjeter S'dua". Më datë 28 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Qaj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anida Llanaj

Valbona Gjezo

Lumturi Hysa

Dashuri Hysaj

Tergita Gusta

Viola Shqau

Pajtesa

Linda Sadiku

Megi Laska

Matilda Shushari


Tags: Eriola Gusho, Eriola Çuka, Eriola Cuka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018