A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eriola Çuka Gusho
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Eriola Çuka Gusho është këngëtare e njohur. Më datë 30 Prill 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Me Ke çmendur Moj Korçare".

Më datë 12 Dhjetor 2016, Eriola Çuka publikon videoklipin "Kolazh Jugu".

Më datë 11 Tetor 2017, Eriola Gusho publikon videoklipin "Zjarrin Ta Shuaj". Teksti u shkrua nga Arben Duka. Videoklipi u prodhua nga Pro Video.

Më datë 6 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Tjeter S'dua".

Më datë 28 Dhjetor 2017, Eriola Çuka publikon videoklipin "Qaj Maro".

Më datë 28 Shkurt 2018, Eriola Çuka publikon videoklipin "Te Hidhurat Kurbete". Teksti u shkrua nga Arben Duka.

Më datë 11 Maj 2018, Eriola Gusho publikon videoklipin "Dasma Jone". Teksti u shkrua nga vetë Eriola Gusho.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018