A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Fenë Myslimane

Allah Na Ndimo

allahhhhh
ti nje krijusi jon
naj merr shprtin ti kur do
o zot na dihmo
nat te kjametit
na shpetoooooo,na shpetoo
aj qe shti mir e ka vdejen te mir
aj qe sht ikeq e ka vedjen te kqe
shpirit meleket naj merr zoti naj shperblen
gjdo te mir qe kemi baa ket dynja
o zot na ruaj nagjo e keqe
edhe te kqinjet bej tmire
o allah perty na jetoj
patu ne sjishmi kan kurr
ne ket dynja

- poezi nga Erion Ahmeti


- Poezia u dërgua nga Erion Ahmeti -

Nuk ka akoma asnjë votëKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018