A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erlind Zeraliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Erlind Zeraliu është një këngëtar. Në Nëntor 2000, Liliana Kondakçi merr pjesë në Kënga Magjike 2000 me këngën "Djalo Mos Me Duaj", në bashkëpunim me Ermal Mamaqi & Erlind Zeraliu. Në Dhjetor 2001, Erlind Zeraliu merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Prag Zgjimi". Në Dhjetor 2002, Erlind Zeraliu merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Kjo Dashuri". Në Shtator 2004, Erlind Zeraliu merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2004 me këngën "Je Vetem Ere Dhe Ender...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Edmond Cano

Bledar Barjami

Mc Koqe

Ximi

Act

Hysen Kafexhiu

Dashi

Argjend Heta

Gjebraili

Ujku I Cerrikut


Tags: Erlind Zeraliu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018