A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermal Fejzullahu

Sa Net Pa Gjum ➡ Quante Notti Senza Sonno

 Shqip ➡  Italisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: getabest


Sa Net Pa Gjum

Sdua te dal
i mbyllur jam
vetem un po rri
heshtjaa me vret
nuk esht e leht te duroj vetmi
shpirt me nuk je
dua te te kem si kohh me par
kur te kisha pran

Reff 2x Te duaa shumm
sa net pa gjum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.

Shiprt me nuk je
duaa te te kemm si koh me par
kur te kish pran

Reff 4x Te duaa shumm
sa net pa gjuum
gjithmon do ta themm
pa tyy nuk ka jett.


Quante Notti Senza Sonno

non voglio uscire
sono chiuso
da solo io stò
il silenzio mi uccide
non è facile resistere alla solitudine
amore non sei più
ti voglio come tempo fa
quando ti avevo vicino

reff2x ti voglio tanto bene
quante notti senza sonno
sempre te lo dirò
senza te non c'è vita

amore non sei più
ti voglio come tempo fa
quando ti avevo vicino

reff4x ti voglio tanto bene
quante notti senza sonno
sempre te lo dirò
senza te non c'è vita

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018