A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Ermal Mamaqi - Lule Velo Partizani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  116

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/03/2011

2011-03-27T14:33:42

I le dhent' dole nga stani,
Lule Velo Partizani,
More pushken dole malit,
Lule Velo Partizani.

Po pyet nena cu be djali,
Lule Velo Partizani,
Iu pergjigjen krismat malit,
Lule Velo Partizani.

Neper male,e neper shkrepa,
Ne cdo lufte qe bente CETA,
Ne mes shokesh rritej djali,
Lule Velo Partizani.

Priste nena qe te vije,
Partizan o me lirine,
Dhe ne syte e cdo femije,
Shihte Shqiperine e lire.


Ky tekst u dërgua nga  etlevaKartolina (1)

U krijua nga Arkid 2018-02-22 12:02:08
Po pyet nena cu be djali,
Lule Velo Partizani,
Iu pergjigjen krismat malit,
Lule Velo Partizani.

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018