A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erman Salihu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Schwandorf 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Erman Salihu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Shkollën fillore e kreu në Gjermani ndërsa të mesmen në Kosovë. Tashmê është student i fakultetit juridik dhe merret me muzikê. Ka marr mësime në shkollën private "Aminore" dhe po ashtu njê mbështetje të madhe të vazhdueshme i japin babai Shefki Salihu-Sheki (këngëtar) dhe vëllau i tij Arbnor Salihu njëherit producent nê studion e tij "Sheki". Spoti i tij i parë është "Rrugë pa kthim" si fillim i karrierës së tij dhe është këngëtar i muzikes popu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nderim Kurti

Gjani Albanianstar

Biti Dragusha

Leonardo Gashi

Megi (Mergim Jusufi)

Big Flaw

Siller Banioz

Kook.1

Tossi G

Butrint Behrami


Tags: Erman Salihu

Krijo Një Kartolinë