A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ermiona Lekbello

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Ermiona Lekbello është një këngëtare e njohur. Në Dhjetor 2001, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 40-të në RTSH me këngën "Nuk Te Dua". Në Dhjetor 2002, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 41-të në RTSH me këngën "Nuk Ishte Dashuri". Në Dhjetor 2003, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "C'pune Ke Ti Me Dashurine". Në Dhjetor 2005, Ermiona Lekbello merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Gjysëm Ëndërr Je O Grua". Në Prill 20...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Sevi

Mimoza Abedini

Ema Bytyqi

Entela Ilirjani

Burbuqe Rada

Irma Gurakuqi

Liliana Kanina

Emira Ademi

Mimoza Selimi


Tags: Ermiona Lekbello, Ermjona Lekbello, Hermiona Lekbello, Hermjona Lekbello, Yona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018