A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ernim Ibrahimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57
  • Vendlindja:
  • Lipjan 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Ernim Ibrahimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 2 Prill 2013, Bitonia publikojnë videoklipin "Maturant Jemi", në bashkëpunim me Ernim Ibrahimi & Overlord. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 26 Tetor 2013, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Lorena", në bashkëpunim me Ardita Haliti. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Më datë 21 Mars 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Ti Je Habibi". Më datë 16 Qershor 2015, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "La Bel...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Mashup (Rrahman Gashi)
Puq
Kuklla Ime
Kena Kena
La Bella
Lorena
Champion
Rak Tak Boom
Explosion
Ti Je Habibi


Artistë Të Ngjashëm:

Lind Prizreni

Ron Rexhi

Shpat Deda

ZeeroMan

Agron Ahmeti

B52

Ex King

Rrufeja

Burim Hoxha

Valon Rama


Tags: Ernim Ibrahimi, Ernim Brahimi

Krijo Një Kartolinë