A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Erto është një këngëtar. Erto eshte nje kengetar Rap. Ka filluar te kendoje qe ne moshen 16 vjecare dhe kenga e tij e pare eshte bere ne vitin 2008 ne versionin Spanjisht dhe titullohet Sola en bar. Kjo kenge eshte realizuar nga studio Erto Records. Me pas ai rikthehet me dy kenge te reja te cilat jane realizuar dhe ne version Single dhe dhe ne bashkepunim me grupin The Twins. Kenga Ishe ti eshte realizuar ne Prill 2010 ne bashkepunim me studion 2 Step Production & Erto ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lugatti

Rich Dog

Kledi Rama

Kappacobra

Daiklin

E-Os Tbb

Sizer

Fiffty-G

Continental

Scandali


Tags: Erto

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018