A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ervin Liza

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Ervin Liza është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 29 Qershor 2017, Ervin Liza publikon videoklipin "Ne Te Dal Te Henes". Më datë 21 Shtator 2017, Ervin Liza publikon videoklipin "Ai Casti I Bukur". Më datë 14 Nëntor 2017, Ervin Liza publikon videoklipin "Vajza 18 Vjeçare". Më datë 13 Shkurt 2018, Ervin Liza publikon videoklipin "Shen Valentin"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Murat Ameti

Bexhet Limani

Burim Muciqi

Xhemajl Orllati

Flakron Voca

Gjovalin Vasija

Lindi Baksi

Bedri Ademaj

Durim Domnaku

Mel Duraku


Tags: Ervin Liza

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018