A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ervis Behari - Plaka Mbi Taka


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  90

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/09/2018

2018-09-05T19:00:03

Do kercejme do hedhim valle...
Do harrojme se kemi halle...
cka me shume se ne rinia...
Dime dhe ne nga dashuria...!

Ervis-
O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka
O po nuk po shuhet flaka
S'do t'ja dije plaka per taka X2

Plakun mos e merr me vete,se pastaj te thote lanete
Bej ca qejf moj e uruar sa ke kemb e sa ke duar X2

O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka
O po nuk po shuhet flaka
S'do t'ja dije plaka per taka X2

Ktheni gotat dhe kendoni ashtu si e do zakoni
Le ta marri vesh rinia se ka gjak dhe pleqeria X2

(Ref)
O na zu na zuri vapa u terbu terbua plaka!
O po nuk po shuhet flaka...
S'do t'ja dije plaka per taka X2

S'do t'ja dije plaka per taka!!!


Ky tekst u dërgua nga Mateo ShtiniKartolina (1)

2018-09-21 12:28:26
Do kërcejmë, do hedhim valle
Do harrojmë se kemi halle
çka më shumë se ne rinia
Dimë dhe ne nga dashuria

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018