A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për 28 Nëntorin

28 Nentori

Po Ky Fllad Qe ndalon Te Mua,
Vall Rruges U Hutua?!
Apo Është Ledhatimi Që Ma Dërgon
Shqipëri Etnike Veni Ushton

- poezi nga Erza Krasniqi


- Poezia u dërgua nga Erzakrasniqi -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  193


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018