A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Vitin e Ri

Viti I Ri

Viti i ri plot gezim,
Hapim dhurata pa pushim.
Stolisim bredhin me stoli,
Presim babagjyshin qe te vij.
Viti i ri festa jone,
ty do te te festojme pergjithmone.

- poezi nga Erza Morina


- Poezia u dërgua nga Erza Morina -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  113Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018