A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Mërgimin

Mall Per Atdheun

Jam ne mergim
Jetoj me mall
Pikellimin kam
E lotet sme jane thare

Shume larg nga ty
O i embli atdhe
Ketu dielli nuk ngroh
Si atje

- poezi nga Erza Morina


Nuk ka akoma asnjë votë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019