A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erza Muqoli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  171
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Erza Muqoli është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Erza Muqolli eshte me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France, ne qytetin Sarreguemines. Qysh ne moshen 2 vjeçare familja e saj e ka verejtur talentin e saj per muzike. Erza gjithmone enderronte qe te marre pjese ne ndonje spektakel muzikor,e tani asaj iu dha mundesia. Ajo konkuroi ne spektaklin e madh muzikor ne Paris "France got talent". Me ne fund Erza pranohet aty, si "25 vjecare" dhe fiton ze...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Osmani

Artemisa Mithi

Inis Neziri

Vesa Berisha

Lorina Dula

Blinera Muzhaku

Roza Sadiku

Fatjona Kuçi

Anika Berisha

Erza Hoti


Tags: Erza Muqoli, Erza Muçolli, Erza Mucolli, Kids United

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018