A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Esat Ruka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Esat Ruka është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Në Mars 2014, Esat Ruka merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngët "Zogla Dhe Bilbili" dhe "Lule Zoja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ardian Isufi

Nazim Dulatahu

Nexhat Haliti

Nikolin Perpali

Isa Gashi

Mexhait Ramadani

Sallah Shabani

Shkodran Shala

Mentor Mushkolaj

Milaim Mezini


Tags: Esat Ruka, Esad Ruka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019