A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Essa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Qershor 2019, Essa publikon videoklipin "Gjys Fjale", në bashkëpunim me Bagon. Videoklipi u prodhua nga EGO Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marenglen Boja....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Liza

Lily N

Sarentina Cako

Irida Pojani

Enkeleda Dervishi

Pashke

Katrin

Arjanita Shala

Eliza Markiq


Tags: Essa

Krijo Një Kartolinë