A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Etritt është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2017, Etritt publikon albumin "Mixtape CV". Më datë 22 Dhjetor 2017, Etritt publikon videoklipin "Krejt Mahallat". Më datë 23 Maj 2018, Etritt publikon videoklipin "Mafia". Muzika e këngës u punua nga vetë Etritt, teksti u shkrua nga vetë Etritt, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Real'jay

S-One

Bidaki

Semi Automatic

Rapholic

Bigg V

Legjenda

Ummet

Bessi

F-Tim


Tags: Etritt, Etrit Hamiti, Etrit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018