A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Etritt
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Etritt është këngëtar i njohur. Në vitin 2017, Etritt publikon albumin "Mixtape CV".

Më datë 22 Dhjetor 2017, Etritt publikon videoklipin "Krejt Mahallat".

Më datë 23 Maj 2018, Etritt publikon videoklipin "Mafia". Muzika e këngës u punua nga vetë Etritt, teksti u shkrua nga vetë Etritt, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bergin Demaj. Videoklipi u prodhua nga Black Fish Entertainment.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Anëtar i labelit

Black Fish Entertainment

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018