A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Euro Star
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  6

Euro Star është produksion shumë i njohur. Në vitin 2003, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hitet Shqiptare 2003 Vol. 1".

Në vitin 2003, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hitet Shqiptare 2003 Vol. 2".

Në vitin 2007, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hite Ne Eurostar".

Në vitin 2007, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Hite Ne Eurostar 2".

Në vitin 2007, Star Akademi publikojnë albumin "I Love You".

Në vitin 2008, Produksioni Euro Star publikojnë albumin "Mix Vol.1".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018