A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Evanescence

Going Under ➡ Duke Zbritur Poshtë

 Anglisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sali.M


Going Under

Now I will tell you what I've done for you
Fifty thousand tears I've cried
Screaming, deceiving and bleeding for you
And you still won't hear me, going under

Don't want your hand this time, I'll save myself
Maybe I'll wake up for once
Not tormented daily, defeated by you
Just when I thought, I reached the bottom

I'm dying again, I'm going under
Drowning in you, I'm falling forever
I've got to break through, I'm going under

Blurring and stirring the truth and the lies
So I don't know what's real and what's not
So I don't know what's real and what's not
Always confusing the thoughts in my head

So I can't trust myself anymore
I'm dying again, I'm going under
Drowning in you, I'm falling forever
I've got to break through, I'm

So go on and scream
Scream at me, I'm so far away
I won't be broken again
I've got to breathe, I can't keep going under

I'm dying again, I'm going under
Drowning in you, I'm falling forever
I've got to break through, I'm going under
Going under, I'm going under


Duke Zbritur Poshtë

Tani do të të them çbëra për ty
Pesëdhjetë mijë lot kam derdhur
Piskëlluar, mashtruar dhe gjakderdhur për ty
dhe ti akoma nuk më dëgjon, duke zbritur poshtë

Nuk e dua dorën tënde këtë radhë, do shpëtoj veten
Ndoshta do të zgjohem një herë
të mos malltretohem çdo ditë, e mundur nga ti
vetëm kur mendova, arrita fundin

Po vdes përsëri, po zbres poshtë
Mbytëm në ty, po bie përgjithmonë
Më duhet tia kaloj, po zbres poshtë

Turbulloj dhe trazoj të vërtetë dhe gënjeshtrat
Pra nuk e di çështë e vërtetë dhe jo
Pra nuk e di çështë e vërtetë dhe jo
Gjithnjë përziej mendimet në kokë

Pra nuk mund ti besoj më vetes sime
Po vdes përsëri, po zbres poshtë
Mbytëm në ty, po bie përgjithmonë
Më duhet tia kaloj, po

Pra urdhëro, piskëllo
Më bërtit, jam aq larg
Nuk do të thehem përsëri
Më duhet të marr frymë, nuk mund më të vazhdoj të zbres poshtë

Po vdes përsëri, po zbres poshtë
Mbytëm në ty, po bie përgjithmonë
Më duhet tia kaloj, po zbres poshtë
Zbres poshtë, po zbres poshtë

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018