A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Ex-One është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Shtator 2014, Ex-One publikon videoklipin "Play Hard". Më datë 10 Qershor 2015, Ex-One publikon videoklipin "Ajo". Më datë 16 Shtator 2015, Ex-One publikon videoklipin "Po Don". Në Prill 2016, Ex-One merr pjesë në Celësi Muzikor 10 me këngën "Tjera". Më datë 2 Gusht 2016, Ex-One publikon videoklipin "N'xhiro", në bashkëpunim me Donika....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Big Bossidy

Mr-Wolf

Leandro Hida

Shadow

F-Boogie

Bigg V

Real'jay

Rapholic

Lil Don

Big H


Tags: Ex-One, Ex One

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018