A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fabjana Hoxha Oxa

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Fabjana Hoxha Oxa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fabjana Hoxha, këngëtarja që i është shtuar tregut shqiptar në verën e vitit 2017, duket se ka hyrë në industrinë e muzikës me një të shkuar kriminale të pa bërë të ditur më para për publikun. Ajo tërhoqi vëmendjen e publikut teksa publikoi këngën te Zonë e Lirë, dhe tha se është kthyer nga Italia, por nuk zbuloi arsyet. Fabjana rezulton se është arrestuar në Itali për një sërë veprash penale, ndër to edhe shfrytëzim prostitucioni. Ajo qëndronte ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Katrin

Jola

Neshi Cakolli

Sarentina Cako

Dea Strica

Ardita Begu

Diellza Ibishi

Jona

Anisa Smajlaj

Irida Pojani


Tags: Fabjana Hoxha Oxa, Fabjana Oxa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018