A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Fetahu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Fadil Fetahu është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore vajtuese. Në vitin 2011, Fadil Fetahu publikon albumin "100% Live". Në vitin 2015, Fadil Fetahu publikon albumin "Live 2015". Në vitin 2017, Fadil Fetahu & Gzim Berisha publikojnë albumin "Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Live 2017 (2017)

Live 2015 (2015)

100% Live (2011)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Armend Makica

Etmond Mancaku

Breaker G

Agon Nimani

Chika

Qamili I Vogel

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Pellumb Elmazi

Kacho


Tags: Fadil Fetahu, Fadili, Vjosa

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018