A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Kodrolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Fadil Kodrolli është një këngëtar i njohur. Më datë 5 Maj 2008, Fadil Kodrolli publikon videoklipin "Shpirti Im". Në vitin 2009, Fadil Kodrolli publikon albumin "Ah Gurbeti". Më datë 9 Shtator 2010, Fadil Kodrolli publikon videoklipin "Ulqin". Në vitin 2010, Fadil Kodrolli publikon albumin "Per Ju Dasmorë"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Burim Kastrati

Nysret Hyseni

B-King

Sami Kallmi

Xhelal Xheladini

Niku

Genti

Bekim Halili

Bekim Kastrati

Viagra


Tags: Fadil Kodrolli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018