A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fahrije Zogaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Fahrije Zogaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në Prill 2006, Fahrije Zogaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Jam Ajo Qe Jam". Në vitin 2004, Fahrije Zogaj publikon albumin "Ball Per Ball". Më datë 9 Korrik 2006, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Kthehu Prap". Më datë 8 Prill 2009, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Sa E Vogel Bota". Në vitin 2009, Fahrije Zogaj publikon albumin "Akull E Zjarr". Më datë 26 Tetor 2013, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Sa Do T'pres". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Akull E Zjarr (2009)

Ball Per Ball (2004)

100 % Live


» Dërgo Një Këngë »

Jam Shqiptare E Kam Per Nder
Ball Per Ball
Biri Im
Zjarri I Dashurise
Sa Do T'pres
Kthehu Prap
Si Ti Nuk Jam
Sa E Vogel Bota


Artistë Të Ngjashëm:

Aferdita Elshani

Fatima Ymeri

Driselda Kanina

Fatmire Mjaku

Vlora Bajrami

Artushi

Egzona Dedaj

Aurora Ndoj

Elona Leka

Gresa Behluli


Tags: Fahrije Zogaj, Rija, Fahrie Zogaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018