A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fahrije Zogaj - Jam Ajo Qe Jam


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

31/12/2004

2004-12-31T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ball Per Ball"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3


jam jam ajo qe jam se shpirtin ti am endrron ket gabim ne vetvete kam loti im me deshiroo ik ik ik me per mu se sese shpirti im tyty te dua me se shumtui se zermra une me pikoj nje lot ne ty zemren ma shkrije mua me tahve titititi mua loti me pikoj ne afersi ii se shpishpirt uje ti jam jam ajoq e jam per vet smanin ketu ik pre mje se uen te dua ty ti sme don uen ty ste lejoj te hecesh me tjera femra dhe mua te me leshlesh ohhhhhhhm huuuu jajaj jjo ste loj


Ky tekst u dërgua nga Egzona Spahiju
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018