A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Faik Rama - A Moj Nan


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

09/08/2018

2018-08-09T17:00:01


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "A Moj Nan" kënduar nga Faik Rama.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "A Moj Nan".
Videoklipi nga Faik Rama i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Burim Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

tanat tmirat nshpi me i pas krejt dynjan me ma fal kur a ty nan a ty mungon a ty jetes jet si thojn kur a ty nan mungon a ty jet nan si thojn a moj nan shiqoj vendet ka je kan shiqoj lulet qi i ke mjell kush per ty tju merr er ...... kur tvjen daja mem vizitu lot per faqe me shkojn mu me shkon mendja te ti oj nan ti she kan para me i dal a moj nan a moj nan shiqoj vendet ka je kan shiqoj lulet qe i ke mjell kush per ty tju merr er ... motra ime si me shiqon vllau i vogel pse poo qon e ki motren si kur nan amanet prej nanes e kam e ki motren si kur nan amanet prej nanes e kam amoj nan amoj nanMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018