A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fasti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 20 Mars 2017, Fast-F & Shkrepi publikojnë videoklipin "Airmax". Më datë 3 Qershor 2018, Fasti publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Dit. Më datë 24 Maj 2019, Fasti publikon videoklipin "Habibi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Cali

Albozz

Enis (Last King's)

Gansito

Dringo

Lila

Dit

Arti Durmishi

Mc Vani

Wolfman


Tags: Fasti, Fast-F Elfati Bajrami, Fast-F Beatz

Krijo Një Kartolinë