A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gent Fatali

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  303
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gent Fatali është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Genti kreu shkollën fillore në "Meto Bajraktar" në Prishtinë. Ka përfunduar shkollën e muzikës "Prenk Jakova" drejtimi Piano. Ka përfunduar kursin e aktrimit në teatrin Dodona. Dhe shkollën e mesme e ka përfunduar në shkollën "Sami Frashëri" poashtu në Prishtinë. Tani vijon fakultetin në UP drejtimi Ekonomi. Genti si gjithë të tjerët, merret me muzikë prej moshës shumë të vogël. Në vitin 2003, Gent Fatali së bashku me ish-partnerin e tij në muzik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Osmanollaj

Tensioni G

Vig Poppa

Blasta

Simba

Groff

Bonsaton

Gold Mc

Cyclone

Diamant Sinanaj (BlackLion)


Tags: Gent Fatali, Genti Fatali, Fatal, Genti Fatal, Sajk N Fatal

Gent Fatali në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë