A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Komunikim Joverbal

Nuk mundet ti thote
as gjethja frutit
as mengjesi nates
as bregu vales
as reja qiellit
as shiu diellit
as ajri ajrit
qe frymen mban
ate qe ne heshtje
trupat tane
thane...

- poezi nga Fatbardha Xhani


Nuk ka akoma asnjë votë


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018