A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fati Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prizeren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Fati Krasniqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 18 Shkurt 2016, Fati Krasniqi publikon videoklipin "S'di Pse Ta Kam Fal". Më datë 12 Gusht 2016, Fati Krasniqi publikon videoklipin "A Me Don Ti". Më datë 14 Nëntor 2016, Fati Krasniqi publikon videoklipin "Nuk E Di". Më datë 8 Shtator 2017, Fati Krasniqi publikon videoklipin "Xhanem Xhanem". Më datë 27 Janar 2018, Fati Krasniqi publikon videoklipin "Falje". Më datë 4 Korrik 2018, Fati Krasniqi publikon videoklipin "Harem"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Pjeter Delija

Gabu

D'one

Dj Auloni

Nori

Mc Qlira

Dhura

Amir

Dr.Ree

Ricku


Tags: Fati Krasniqi

Krijo Një Kartolinë