A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faty Rama

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Faty Rama është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 17 Maj 2018, Faty Rama publikon videoklipin "Moj Zemer". Më datë 23 Korrik 2018, Faty Rama publikon videoklipin "Ajo". Më datë 14 Prill 2019, Fati Rama publikon videoklipin "Amor Amor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Big Dushi

2A.C

J.B.

Kamikazo

The Rose

Black'1

Izo

Kino

Faton Maloku

Bigi


Tags: Faty Rama, Fati Rama

Krijo Një Kartolinë