A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatime Kosumi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Fatime Kosumi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2005, Tingulli 3nt merr pjesë në VFM 2005 me këngën "I Trent", në bashkëpunim me Fatime Kosumi. Më datë 5 Dhjetor 2009, Fatime Kosumi publikon videoklipin "Ku Jam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lori Delhysa

Viki

Mira Meziu

Anisa Dervina

Agertina Muca

Elona

Ana Bakaj

Neetah

Ariana Bushati

Lorela


Tags: Fatime Kosumi, Fatime Kasumi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018