A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatjeta Barbullushi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Fatjeta Barbullushi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore qytetare, popullore shkodrane dhe jazz. Ajo është e diplomuar në “Institut de Bosquet Lausanne” në shkollën moderne të gjuhëve të huaja me Diplomë del`Aliace Francaise dhe në 2015 është diplomuar gjithashtu në shkollen e studimeve të larta Gastrovaud, në degën Hoteliers e Komerc. Fatjeta, një shkodrane 24 karatëshe; qe muzika i rrjedh ndër vena. Ajo ka hedhur hapat e parë në muzikë që në vegjëli, ishte vetëm një vocërrake 6 vjeçare atëherë kur ajo mori mikrofonin në dorë dhe filloj të ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare

Lule Bore (2016)

Ah Kjo Dashnia

Dance Floor


» Dërgo Një Këngë »

Pash Dy Syte Ne Balle
Shpirti Im
Lotet E Mallit
Kur Une Te Du
Kur Perendon Dielli
Per Ty
A Thu
Sa Te Dua
Nen Efekt
Dil Te Shoh Me Sy


Artistë Të Ngjashëm:

Ermonela Jaho

Enxhi Nini

Alisa Baraku

Elinara Shehu

Valbona Xeka

Laureta Meci

Dorina Tiko

Mira Konçi

Hirushe Xhemali

Valbona Mema


Tags: Fatjeta Barbullushi

Krijo Një Kartolinë