A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlind Avdyli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Fatlind Avdyli është një këngëtar. Më datë 11 Gusht 2017, Fatlind publikon videoklipin "Zemres Time", në bashkëpunim me Veli. Më datë 2 Nëntor 2017, Fatlind publikon videoklipin "Lindi Boy". Më datë 8 Maj 2018, Fatlind publikon videoklipin "24K"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Roland Cani

Doping

Topain

Enis Loshaj

Goold Janny

Gysi

Amaneti

Ledjan Cako

Young Keyaar

Aleksander Tuka


Tags: Fatlind, Fatlind Avdyli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018