A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlum Muqolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Fatlum Muqolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Tetor 2018, Prygo publikon videoklipin "Hypnotized", në bashkëpunim me Fatlum Muqolli. Teksti u shkrua nga Nderim Kurti. Më datë 25 Prill 2019, Fatlum Muqolli publikon videoklipin "Karma". Muzika e këngës dhe produksioni audio u realizua nga Dabesst....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keli 2

Zgjim Baraliu

Mario Beats

Net 11

Kevi

Besmir Rudi

Mejda

Albert Pestisha

Fredi

T4k


Tags: Fatlum Muqolli, Fatlum Muçolli

Krijo Një Kartolinë